.

Drodzy Nauczyciele akademiccy,

już po raz piąty zapraszamy na Ogólnopolską Konferencję Dydaktyki Akademickiej „IDEATORIUM” na Uniwersytecie Gdańskim. Konferencja odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2017 r. i adresowana jest do wszystkich nauczycieli akademickich, doktorantów (niezależnie od dziedziny wiedzy) oraz każdego, kto zainteresowany jest poszukiwaniem inspiracji do budowania przestrzeni edukacyjnej przyjaznej studentowi. Formuła Konferencji pozwala każdemu uczestnikowi zaprezentować swoje doświadczenia, pomysły lub poglądy dotyczące kształcenia akademickiego w kilkunastominutowych wystąpieniach ideatoryjnych (termin zgłoszeń: 31 marca br.). W programie Konferencji, oprócz 3 sesji „Ideatorium” (w których m.in. Kahoot na wykładzie Slow Education, metody symulacyjne, mnemotechniki w dydaktyce akademickiej, film, aplikacja Socrative, Small Teaching, Szkolna Internetowa Gra Giełdowa i in.), także wykład „Dlaczego warto wierzyć w studenta?”, debata ekspercka „Marketing w sali wykładowej - czy i jak się sprzedać?”, sesja plakatowa, 3 sesje warsztatowe (Moodle, tutoring akademicki, zarządzanie czasem nauczyciela akademickiego) oraz wieczór integracyjny dający możliwość nieformalnej wymiany myśli. Zapraszamy do zgłaszania wystąpień ustnych, plakatowych lub udziału biernego. Opłata konferencyjna wynosi 180 zł (do 30 kwietnia br.).

Strona Konferencji: www.ideatorium.ug.edu.pl

Profil na fb: https://www.facebook.com/KonferencjaDydaktyczna

Film studentów gdańskich uczelni z zeszłorocznej Konferencji „Co studenci myślą o wykładowcach” dostępny jest tutaj:

Wszelkie dodatkowe informacje: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 502 494 189.

Zapraszamy znowu do Gdańska na moc inspiracji:)

W imieniu Komitetu Organizacyjnego,

dr hab. prof. UG Joanna Mytnik