Wykład dr. Waldemara Makuły na konferencji w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Miło nam poinformować, że pan dr Waldemar Makuła brał udział i oczywiście reprezentował naszą uczelnie na konferencji zorganizowanej przez Uniwersytet Sharjah ( Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Pan dr Waldemar Makuła wystąpił prezentując wykład podczas "7th International Conference on Drug Discovery & Therapy". Tytuł wystąpienia dr Waldemara Makuły to "The assumption and application of phisycal rehabilitation in autism". Miło nam podkreślić iż wystąpienie to zostało bardzo wysoko ocenione przez organizatorów i uczestników konferencji.