WYKŁAD MONOGRAFICZNY DLA STUDENTÓW II ROKU STUDIÓW MGR WF STACJONARNE NA SEMESTR IV

W załącznikach zostały omówione propozycje Wykładu monograficznego dla studentów II roku studiów magisterskich WF stacjonarne na semestr IV roku akademickiego 2016/17. Studenci pobierają deklarację wyboru wykładu (załącznik poniżej), wybierają jeden wykład z czterech oraz deklarację składają w dziekanacie do dnia 25 listopada 2016 roku. Zostanie uruchomiony jeden wykład, na który zapisze się najwięcej chętnych.

Załączniki:
Pobierz plik (deklaracja wyboru Wykładu Monograficznego.doc)deklaracja wyboru Wykładu Monograficznego.doc[ ][ ]20 kB
Pobierz plik (Dr hab.Siekańska.doc)Dr hab.Siekańska.doc[ ][ ]18 kB
Pobierz plik (Prof. Ambroży.doc)Prof. Ambroży.doc[ ][ ]18 kB