Magdalena Naczk-Musiał

Psycholog, psychoterapeuta, nauczyciel wychowania fizycznego. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Ukończyła Całościowe Szkolenie Podyplomowe przygotowujące do uzyskania Certyfikatu Psychoterapeuty, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego oraz Szkolenie „Systemowe rozumienie rodziny; podejście systemowe w terapii rodzin”, atestowane przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w Zespole Leczenia Środowiskowego w Skawinie - Szpitala Klinicznego im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, w Ośrodku Środowiskowej Opieki Psychologicznej i Psychoterapeutycznej dla Dzieci i Młodzieży w Tomaszkowicach, a także odbywając staż zawodowy w Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Zakładu Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego. Ponadto ma doświadczenie w pracy psychologicznej ze sportowcami. Trener dyscypliny sportu pływanie i lekkiej atletyki, instruktor fitness, piłki nożnej, piłki ręcznej oraz ratownictwa wodnego, ratownik wodny, a także doktor nauk o kulturze fizycznej. Przez 12 lat pracowała w Uniwersytecie Pedagogicznym prowadząc między innymi sekcje sportowe: lekkiej atletyki oraz pływania. Reprezentowała Akademicki Związek Sportowy klubu Uczelnianego Uniwersytetu Pedagogicznego, zdobywając wraz ze swoimi podopiecznymi medale w Akademickich Mistrzostwach Polski w biegach przełajowych oraz sztafetach 4x100 w typach Uczelni Społeczno-Przyrodniczych.